Tel: +90 552 025 55 11
Email: info@loydsdenizcilik.com

Turlarımız

photo

Boğazda Yat Turu

İstanbul’un büyüleyici güzelliğini eşsiz bir bakış açısıyla gözlerinizin önüne seren boğazda yat turu unutulmaz manzaralar sunar. Ayrıcalıklı hizmet olanaklarıyla ve profesyonel yatçılık uzmanlığımızla sunduğumuz yat turları, deneyimi kalite standartlarının ötesini taşır. İstanbul’da hiç unutamayacağınız, farklı ve standartların üstünde bir deneyim yaşamak istiyorsanız boğazda yat turu hizmetlerimizi değerlendirebilirsiniz.
photo

Adalar Yat Turu

İstanbullular için farklı ve masalsı birer şehir gibidir Adalar. Şimdi bu eşsiz yerlere özel bir yatla gittiğinizi hayal edin. Artık Adalar yat turu hizmetimizle bunu kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Üstelik nerede ne kadar zaman geçirmek istediğinize siz karar verebilirsiniz. Ayrıca yalnızca tekne ile gidebileceğiniz bakir koyları keşfedebilirsiniz ve dilerseniz yüzme molaları verebilirsiniz.
photo

Gün Batımı Yat Turu

İstanbul’un gün batımları dünyanın en güzel ve en ünlü gün batımları arasında yer alır. Bu ihtişamı görebilmek için akşamüstleri kalabalıklar kıyılara akın eder. Kırmızının her tonunu görebileceğiniz İstanbul gün batımını denizden görmek ise unutulmaz bir ayrıcalıktır. İkonik İstanbul gün batımı manzaralarını yatta gün batımı gezisi hizmetimizle boğazın mavi sularından görebilirsiniz. Kendinizi cennetten bir köşede hissetmenizi sağlayacak gün batımı turları unutulmaz bir deneyim sunar. Yatla gün batımını seyretmek için açılırken İstanbul’u bambaşka bir gözle görme fırsatı da yakalarsınız
photo

Yemekli Yat Turu

Şüphesiz yemekli yat turu İstanbul’da yapabileceğiniz en keyifli ve büyüleyici organizasyonların başında gelmekte. Çünkü bu harika deneyim ile lüks bir yat içerisinde leziz yemeklerin tadına varabilirsiniz. Bu yüzden İstanbul’da yaşayan veya ziyaret eden herkesin mutlaka bu deneyimi yaşamasını öneriyoruz. Böylelikle İstanbul’un büyülü atmosferini boğazda yaşayabilirsiniz. Ayrıca yemeğinizi yerken tarihi yalıları ve sarayları izleyebilirsiniz.
photo

Yatta Kahvaltı

Boğaz’da kahvaltı yapmak için kalabalık ve cam kenarına oturmak için çaba harcayacağınız standart mekanlardan sıkıldıysanız, sizin için harika bir önerimiz var.
Yatta kahvaltı deneyimi, İstanbul Boğazı’nın masmavi suları üzerinde, huzur dolu bir başlangıç sunuyor. İstanbul’un asil güzellikleri karşısında, güneşin doğuşunu izlerken, Boğaziçi Köprüsü’nün altından geçerken, yavaşça kıvrılan martıların hafif çığlıkları eşliğinde keyifli bir kahvaltı yapmak, tam anlamıyla bir rüya gibi.
Yat kahvaltı etkinliği, her detayın özenle düşünüldüğü bir organizasyonu gerektirir. Ancak bu zahmetli sürecin sonunda, misafirlerinize sunacağınız deneyim, kesinlikle her şeye değer. Taze ve organik malzemelerden oluşan bir kahvaltı menüsü, tüm lezzetleriyle misafirlerinizi karşılar. Kahvaltının yanında, Türkiye’nin geleneksel çayı ya da kahvesi, bu deneyimi tamamlar.
photo

Yatta İstanbul Yüzme Turu

Yazları hepimiz denizin ve güneşin tadını çıkarmaya bayılırız. Bunun için havalar ısındığında anında plajlara akın ederiz. Ancak kimi zaman plajların bu kadar dolu olması canınızı sıkabilir. Bunun yanı sıra daha yeni ve keyifli bir deneyimin tadına varmak isteyebilirsiniz. Eğer ki bu deneyim konusunda heyecanlıysanız, size çok güzel haberlerimiz var. İstanbul’da temiz ve güzel yüzme alanları biliyoruz. Ayrıca şehirden çok uzaklaşmadan doyasıya bir tatil geçirmenizi mümkün kılıyoruz. Özel, lüks bir yatta İstanbul yüzme turu keyfini yaşamak istiyorsanız doğru adrestesiniz. Çünkü İstanbul’un turkuaz rengi, pırıl pırıl suya sahip yerlerinde yüzmenin keyfini çıkarabilirsiniz. Sizi büyüleyici ve keyifli bir keşfe çıkartıp, İstanbul’da Akdeniz’i yaşamanızı sağlayabiliriz.